Masz dziecko za duże już na zabawę „w kulkach”? A może nastolatkę, która chce spędzić nietuzinkowe urodziny  z koleżankami?… 

W moim studiu można zorganizować urodziny z warsztatami oraz sesją zdjęciową w pudle 🙂 Przyjęcie trwa dwie godziny. W pierwszej części prowadzę warsztaty artystyczne – uzgodnione wcześniej z solenizantem. Przykładowe warsztaty zobaczycie na tej stronie.

Po warsztatach chwilka przerwy na umycie rąk oraz poprawienie fryzury 😉 Jest możliwość przygotowania poczęstunku dla dzieci – tortu lub przekąsek oraz napojów – kubeczki, talerzyki itp. mam na miejscu do Waszej dyspozycji. W drugiej godzinie uczestnicy biorą udział w wesołej sesji zdjęciowej w pudle. Wykonuję zdjęcia grupowe oraz indywidualne oraz w parach itp. Do dyspozycji kolorowe baloniki oraz śmieszne akcesoria typu wąsy, korony, okulary itd. To czas na wygłupy, wygibasy i dużo śmiechu!

Zdjęć powstanie kilkadziesiąt i do zadań solenizanta i rodziców będzie należał wybór 13 ujęć z galerii, którą dostaniecie już kilka dni po urodzinkach. Będzie to galeria online „surowych” ujęć, z których wybierzecie w domowym zaciszu najładniejsze ujęcia.
Z tych wybranych zdjęć powstanie kolaż taki jak ten obok

Każdy uczestnik przyjęcia urodzinowego otrzyma:
– wydruk kolażu na odbitce 20x20cm oraz każde zdjęcie z kolażu na odbitkach 10×10 cm
solenizant otrzyma dodatkowo wydruk kolażu na sztywnej piance w formacie 60×60 cm! 

Dla wszystkich jest możliwość dokupienia innych zdjęć z sesji w promocyjnej cenie 🙂 Wystarczy, że zainteresowani zostawią mi swój adres mailowy i nr telefonu a wyślę galerię zdjęć z sesji do wyboru.

Ważne info:
– to czas solenizanta oraz jego gości, dlatego w sesji biorą udział tylko oni – jeżeli chcecie ujęcia rodzinne zapraszam na umówienie terminu sesji rodzinnej
– w urodzinkach może uczestniczyć do ośmiu osób (czyli solenizant i i siedmiu gości)
– poczęstunek oraz napoje są po stronie rodzica
– zdjęć powstanie dużo, lecz pamiętajcie, że otrzymacie w ramach urodzinek 13 wybranych ujęć, inne można dokupić
– proszę zapoznać się z regulaminem sesji