Profesjonalny wizerunek firmy to również, a może przede wszystkim odpowiednia prezentacja kadry na stronie www firmy, portalach społecznościowych oraz spersonalizowanych wizytówkach ze zdjęciem. 
Portrety firmowe wykonuję w studiu lu w siedzibie firmy – w zależności od Waszych oczekiwań co do ostatecznego charakteru zdjęć. Polecam jednoczesne zamówienie usług doświadczonej wizażystki, która zadba o każdy szczegół Waszego wizerunku.
Koszt sesji jest ustalany indywidualnie i zależy od miejsca wykonania sesji, ilości osób do sfotografowania, pól eksploatacji wykorzystania fotografii.
 
zdjęcie_na_plakat_wyborczy_slask_lubliniec_czestochowa_opole_biurowe portrety_firmowe_śląsk_fotograf_dla_firm_ola_szczygiel portrety_biznesowe_opole_śląsk_opole_ola_szczygieł_cennik fotograf_dla_firmy_śląsk_opole_biznesowa oferta_fotografia_portretowa_biznesowa fotografia_portet_firmowy_ola_szczygiel_slask fotografia_firmowa_śląsk_cennik_ola_szczygieł_lubliniec portrety_firmowe_biznesowe_opole_ola_szczygieł zarząd_fotografia_zarządu_firmy_slask_cennik_ola_szczygiel fotograf_biznesowy_ślaskie_ola_szczygieł_cennik