Specjalizuję się w profesjonalnych sesjach portretowych dla klientów biznesowych i prywatnych a także w aranżowanych zdjęciach produktowych.
Jestem niestandardowa – słucham rocka, noszę glany, jeżdżę od 18 lat na Woodstock i wiem, że bycie nieszablonowym wymaga nietuzinkowego podejścia do życia! 

Wykonuję skrojone na miarę sesje fotograficzne. 
Dlaczego?
Każdą sesję poprzedzam spotykaniem z Wami się na kawie, poznajemy się lepiej i dużo rozmawiamy. 
Jeżeli lubisz kwiaty robimy subtelną sesję w płatkach róż a jeśli poznaliście się w klubie fitness, to otrzymacie czarno-białą, mocną sesję zrobioną w klimatycznej siłowni. 
Każdy w Was jest wyjątkowy i Wasze zdjęcia też takie powinny być.
Posiadam niewielkie studio fotograficzne w centrum Lublińca i tutaj realizuję większość sesji rodzinnych i kobiecych. Mogę jednak dojechać wszędzie – tak jak Wam zależy na doskonałych zdjęciach tak i mi zależy na Was 🙂

Bardzo chętnie podejmę współpracę, zwłaszcza w zakresie fotografii mody i beauty. Uwielbiam wyzwania, dlatego jeśli masz ciekawą propozycję – skontaktuj się ze mną!

SUKCESY

WSPÓŁPRACA

Życiorys artystyczny

Ola Szczygieł – pochodzi z Lublińca na śląsku, absolwentka Wydziału Sztuki, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, (licencjat oraz tytuł magistra sztuki) z wybraną specjalnością fotografia. Zawodowo zajmuje się fotografią oraz prowadzeniem warsztatów plastycznych i fotograficznych od 2015 roku. Autorka kilku indywidualnych wystaw fotograficznych o zasięgu lokalnym, których obiektem zawsze jest człowiek i wszystko, co związane z człowieczeństwem.
Wyróżniona za zdjęcie Faces w międzynarodowym konkursie Sony World Photo Awards w 2016 roku oraz dodatkowo zakwalifikowana do udziału w wystawie zbiorowej podczas targów Photokina w Kolonii w Niemczech. Otrzymała kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych o zasięgu krajowym, m.in. w krakowskim festiwalu Synestezje 2015 zwieńczonych zbiorową wystawą. Jest
autorką publikacji o swoich warsztatach artystycznych i fotograficznych w książkach Nasze kunsztowanie (2016) oraz Mateczniki plastyki (2018) pod red. dr Marzeny Bogus. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Montownia, którego jest wiceprezesem, tworząc wydarzenia kulturalne we współpracy m.in. z Polsko – Japońską Akademią Technik Komputerowych w Warszawie.