Specjalizuję się w profesjonalnych sesjach portretowych dla klientów biznesowych i prywatnych a także w aranżowanych zdjęciach produktowych.
Jestem niestandardowa – słucham rocka, noszę glany, jeżdżę od 18 lat na Woodstock i wiem, że bycie nieszablonowym wymaga nietuzinkowego podejścia do życia! 
Wykonuję skrojone na miarę sesje fotograficzne. 
Dlaczego?
Każdą sesję poprzedzam spotykaniem z Wami się na kawie, poznajemy się lepiej i dużo rozmawiamy. 
Jeżeli lubisz kwiaty robimy subtelną sesję w płatkach róż a jeśli poznaliście się w klubie fitness, to otrzymacie czarno-białą, mocną sesję zrobioną w klimatycznej siłowni. 
Każdy w Was jest wyjątkowy i Wasze zdjęcia też takie powinny być.
Posiadam niewielkie studio fotograficzne w centrum Lublińca i tutaj realizuję większość sesji rodzinnych i kobiecych. Mogę jednak dojechać wszędzie – tak jak Wam zależy na doskonałych zdjęciach tak i mi zależy na Was 🙂
Moją domeną są wyjątkowe, indywidualnie dobrane sesje rodzinne, kobiece oraz par. Realizuję również śluby w bardzo ograniczonej ilości – maksymalnie 3 do 4 rocznie. Dlaczego? Żeby nie stracić świeżości spojrzenia na Was i żeby te ważne reportaże były wyjątkowe – czyli takie, jak Wy!

Moje sukcesy

Współpracowałam już z...

W sumie to właśnie od biżuterii się zaczęło :)… Projektowałam
i tworzyłam kolczyki, naszyjniki, bransolety – ze srebra, miedzi
a także kamieni ozdobnych i minerałów. Żeby zaprezentować swoje rękodzieła szerszej publiczności nauczyłam się je fotografować oraz opanowałam programy graficzne.

Dopiero w wieku (ekhem 😉 ) 27 lat zdecydowałam się na wymarzone studia na wydziale sztuki. Wybrałam najszerszy kierunek jaki był – czyli edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych. Dlaczego? Żeby mieć kontakt z wieloma dziedzinami sztuki, aby spróbować
i przekonać się w czym będę się najlepiej czuła. I tak wśród malarstwa, grafiki, rzeźby i rysunku okazało się, że fotografia to strzał w dziesiątkę. Dyplom licencjacki oraz magisterski zrealizowałam już właśnie z dziedziny fotografii portretowej.

Jednocześnie na studiach miałam ogromne szczęście poznać kobiety, które stały się moimi mentorkami i dzięki którym dodatkowo pokochałam warsztaty z dziećmi, które jak się okazało, nawet nieźle mi wychodzą. Pani mgr Maria Drzewiecka oraz dr Marzena Bogus – do końca życia będę wdzięczna za ogrom wiedzy, doświadczenia i wrażliwości, które mi przekazałyście. To, co do dziś robię w zakresie warsztatów – wszystko ma początek w tym, czego się od Was nauczyłam. Dziękuję!  

Fotografia to moja największa pasja i wszystko w moim życiu dzieje się wokół fotografii. Warsztaty z dziećmi, które organizuję
i prowadzę są własnie z technik fotograficznych, tych bardzo starych jak i nowoczesnych, ponieważ chcę, żeby fotografia – tak łatwo dziś dostępna – stała się dla dzieciaków próbą wyrażania siebie. Nie chcąc rezygnować też z tworzenia biżuterii stworzyłam kolekcję WishYou Photo Design 🙂

Nie mogę NIE wspomnieć o Stowarzyszeniu Montownia, w którym razem ze wspaniałymi ludźmi kreujemy ciekawe kulturalne projekty, spotkania i zajęcia. Najlepsza ekipa pod słońcem!

Fotografia to moja największa pasja i wszystko w moim życiu dzieje się wokół niej. Lubię eksperymenty, łączę portrety z architekturą i przyrodą, wykorzystuję możliwości fotografii cyfrowej ale też stosuję fotografię analogową. Warsztaty z dziećmi, które organizuję i prowadzę są własnie z technik fotograficznych, tych bardzo starych jak i nowoczesnych, ponieważ chcę, żeby fotografia – tak łatwo dziś dostępna – była dla każdego formą wyrażania siebie.