We wszystkim co robię, rzucam wyzwanie najwyższej jakości. Wierzę, że każdy nosi piękno w sobie. Sposobem, w jaki zmieniam rzeczywistość i Twoje mniemanie o sobie samej, jest stworzenie wspaniałej stylizacji, idealnego światła i atmosfery ciepła, zaufania i serdeczności. Tak się składa, że tworzę przepiękne zdjęcia, chcesz się przekonać??

Fotografka z zamiłowania i wykształcenia. Specjalizuję się w fotografii portretowej – kobiecej, rodzinnej i dziecięcej oraz wizerunkowej. Kocham ludzi <3

Bywam niestandardowa – słucham rocka, noszę glany, jeżdżę od 18 lat na Woodstock i wiem, że bycie nieszablonowym wymaga nietuzinkowego podejścia do życia! Uwielbiam, gdy wokół mnie jest dużo ludzi, energii, gdy dużo się dzieje i jest zamieszanie – wtedy czuję się jak ryba w wodzie. Do tego jestem gadułą i mam milion pomysłów na minutę. Dlatego jeśli kiedyś słyszeliście coś o trochę zwariowanej fotografce w glanach – tak, to ja 😉
Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, które są dla mnie najważniejsze na świecie. Kocham kawę latte i podróże po naszym pięknym kraju.

Jestem otwarta na wszelkie projekty i – nawet nieszablonowe – współprace. Zadzwoń, napisz, fajnie będzie się poznać 🙂

Chcesz o coś zapytać lub zarezerwować sesję? Napisz do mnie 🙂


Moje sukcesy


Współpraca


A teraz trochę poważniej 😉
Życiorys artystyczny

Ola Szczygieł – pochodzi z Lublińca na śląsku, absolwentka Wydziału Sztuki, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, (licencjat oraz tytuł magistra sztuki) z wybraną specjalnością fotografia. Zawodowo zajmuje się fotografią oraz prowadzeniem warsztatów plastycznych i fotograficznych od 2015 roku. Autorka kilku indywidualnych wystaw fotograficznych o zasięgu lokalnym, których obiektem zawsze jest człowiek i wszystko, co związane z człowieczeństwem.
Wyróżniona za zdjęcie Faces w międzynarodowym konkursie Sony World Photo Awards w 2016 roku oraz dodatkowo zakwalifikowana do udziału w wystawie zbiorowej podczas targów Photokina w Kolonii w Niemczech. Otrzymała kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych o zasięgu krajowym, m.in. w krakowskim festiwalu Synestezje 2015 zwieńczonych zbiorową wystawą. Jest autorką publikacji o swoich warsztatach artystycznych i fotograficznych w książkach Nasze kunsztowanie (2016) oraz Mateczniki plastyki (2018) pod red. dr Marzeny Bogus. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Montownia, którego jest wiceprezesem, tworząc wydarzenia kulturalne we współpracy m.in. z Polsko – Japońską Akademią Technik Komputerowych w Warszawie.