Kontakt

Mówią, że kto pyta nie błądzi 😉 

Więc pytaj – pisz, dzwoń, nadawaj sygnały dymne 😀 Skontaktuj się ze mną i pamiętaj – wszystkie pomysły można zrealizować!

odwiedź mnie w sieci:

napisz: kontakt@olaszczygiel.pl
lub poprzez formularz poniżej 🙂

Znajdź mnie:

Studio

Moje studio to lokal w starej, klimatycznej kamienicy z czerwonej cegły. 
Tutaj realizuję większość moich sesji, warsztatów, kobiecych wieczorów oraz urodzin z sesją. Miejsce, jak na studio fotograficzne nietypowe, w starodawnym stylu, niewielkich rozmiarów, częściej nazywane przeze mnie pracownią aniżeli studiem. Zależy mi na zachowaniu klimatycznej atmosfery, która gwarantuje mi i przede wszystkim Wam dobre samopoczucie. Zawsze czeka tu na Was dobra kawa, coś słodkiego i zupełnie inaczej płynący czas.
Przy kamienicy znajduje się duży, cudnie odgrodzony zielenią od ulicznego zgiełku ogród, gdzie jak tylko pogoda pozwala również urządzam sesje oraz urodziny.
Pracuję w różnych, bardzo płynnych porach, dlatego nie podaję typowych godzin otwarcia. Jeżeli jesteście ciekawi tego miejsca – proszę o telefon i zapraszam na kawę :)
Jeżeli masz ochotę wynająć takie miejsce na swoje spotkanie, spróbować swych sił w fotografii studyjnej z pełnym wyposażeniem oświetleniowym itp. to zapraszam do kontaktu.