fotografia komunijna

Rodzaje sesji komunijnych:

Sesja reportażowa oraz portretowa podczas przyjęcia komunijnego.
Zdjęcia grupowe, z rodzicami, chrzestnymi itp. oraz naturalna, radosna sesja portretowa dziecka. Jestem do Waszej dyspozycji przez 1,5 godziny, więc na pewno zdążymy zrobić śliczne ujęcia w białej sukience z babcią jak i wesołe portrety dziecka po przebraniu się w coś bardziej swobodnego 🙂 Sesja odbywa się w restauracji/miejscu przyjęcia komunijnego oraz w pobliskim plenerze (jeśli pogoda pozwala).

Mini sesja studyjna/plenerowa w niedzielne poranki
Krótka, poranna sesja (ok. 25 min.) w niedzielny poranek jeszcze przed uroczystościami w kościele, kiedy jeszcze fryzury i kwiaty świeże a sukienka śnieżnobiała 😉 Sesję wykonujemy w moim studiu w Lublińcu lub na dworze (zaraz obok studia jest zielony skwer). W ten sposób nie jesteśmy uzależnieni od pogody – jest słońce focimy na dworze; pada – idziemy do studia. Można zaparkować tuż obok studia.

Sesja portretowa w białym tygodniu
Sesja w maju w dniach od poniedziałku do piątku, obejmuje portrety dziecka oraz ciepłe, wesołe ujęcia całej rodziny. Sesja może odbyć się w studiu, ogrodzie lub dowolnie wybranym plenerze. Już po głównych uroczystościach – a więc bez strachu o biel sukienki czy nieco pognieciony w trakcie sesji wianuszek 😉

Majowy czas jest dla mnie bardzo intensywny, jeśli więc jesteś zainteresowana sesją komunijną proszę o jak najszybszy kontakt – rezerwacje zwłaszcza na sesje reportażowe mam nawet dwa lata wcześniej!

Sesja fotograficzna może być świetnym prezentem z okazji I-szej Komunii 🙂
Imienny, pięknie ręcznie wykonany voucher dostaniesz ode mnie gratis!

W regulaminie sesji i polityce prywatności znajdziesz wiele przydatnych informacji. Zanim zarezerwujesz sesję zapoznaj się proszę z tym 🙂