We wszystkim co robię, rzucam wyzwanie najwyższej jakości. Wierzę, że każdy nosi piękno w sobie. Sposobem, w jaki zmieniam rzeczywistość i Twoje mniemanie o sobie samej, jest stworzenie wspaniałej stylizacji, idealnego światła i atmosfery ciepła, zaufania i serdeczności. Tak się składa, że tworzę przepiękne zdjęcia, chcesz się przekonać??

Sesja, na której poczujesz się piękna i doceniona. To całe przeżycie – kilka godzin tylko dla Ciebie, żebyś poczuła się piękna, zadbana, rozpieszczona.
Podczas sesji robimy ujęcia twarzy i/lub całej sylwetki, z elementami sensualnymi, delikatnymi „smaczkami” w postaci głębokiego dekoltu, zakrytej nagości – wszystko w stylu dopasowanym do Twojego usposobienia.

Do Twojej dyspozycji jest moja studyjna szafa, a w niej suknie, body, dodatki oraz materiały – tiule i jerseye, z których wyczaruję dla Ciebie niepowtarzalny look.
Żebyś poczuła się jak najpiękniej zadbam o makijaż i stylizację dla Ciebie <3

Rezerwując sesję potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem.

Ania, 2021

Zdjęcia są przepiękne!!!!!
Dzięki Tobie odzyskuje swoje poczucie wartości <3 
I zaczynam widzieć w sobie kogoś więcej, niż szarą, zakompleksioną myszkę Dziękuję Ci!!!

Magda, 2022

Olu, to był na prawdę dla mnie niezwykły czas spędzony z Tobą. Kiedy oglądam efekt końcowy cieszę się, że to właśnie przed Twoim obiektywem stanęłam. Mega dobra robota, czułam się jak ryba w wodzie, zero stresu, zero wstydu. Tak jakbyśmy ze sobą spędzały czas i znały się od lat. Masz dobre oko, przy Tobie „modelka” czuje się komfortowo (piszę oczywiście o sobie;)
Dziękuję Ci Olu!

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.